Almási, Mirkó (2023) A tanári kiégés összefüggései a rendszerkritikával, az egoisztikus relatív deprivációval és az élettel való elégedettséggel. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Barta, Emese (2023) A kötődés és az érzelemszabályozási készségek minőségének szerepe a fiatal felnőttek testképének alakulásában. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Hatvani, Kata (2023) A pálya iránti elkötelezettség összefüggése az észlelt stresszel, a hallgatói kiégéssel, az önértékeléssel és az önkritikusággal egyetemi hallgatóknál. Masters, Szegedi Tudományegyetem.
Horányi, Virág (2023) Az iskolai önakadályozást befolyásoló tényezők vizsgálata fiatal felnőttek körében. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Váczi, Boglárka (2023) A digitális eszközök hatásai 6-10 éves gyermekek magatartási sajátosságaira. BA/Bsc, Szegedi Tudományegyetem.
Zanócz, Petra (2023) Protektív faktorok vizsgálata a kapunyitási pánikkal szemben kezdődő felnőttek körében. Masters, Szegedi Tudományegyetem.